I NIEDZIELA  ADWENTU ROK B 03.12.2017

W liturgii kościoła wspominamy:

06.12. – środa – Św. Mikołaja Biskupa, wspom.
07.12. – czwartek – Św. Ambrożego, bp i Dk
08.12. – piątek – Niepokalane Poczęcie NMP – uroczystość

W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka dobrowolnych ofiar do puszki na potrzeby Kościoła na Wschodzie

1. W dniu dzisiejszym Adoracja Najść. Sakramentu i zmianaTajemnic Żywego Różańca.

2. Od jutra na godz. 18.00 zapraszam dzieci i młodzież z lampionami oraz
    Parafian do kościoła na „RORATY”.

3. W piątek 15.12. spotkanie dzieci pierwszokomunijnych o godz. 18.00 w kościele
    w Bukowie.

4. W drugą rocznicę peregrynacji figurki MatkiBożej Fatimskiej dziękujmy Bogu za czas nawiedzenia w Parafii oraz za liczne łaski otrzymane od Boga przez ręce Maryi.

5. Dziękuję osobom, które przygotowały kościół do niedzielnej liturgii.
    Jednocześnie proszę kolejne osoby o przygotowanie świątyni na najbliższą niedzielę.
    Przypominam, że w Adwencie nie stawiamy w kościołach kwiatów.
    Dlatego proszę osoby sprzątające aby w zamian składały ofiary po 30 zł na potrzeby kościoła do pani Ireny Majewskiej - Pożarzysko, do pani Stanisławy Orynycz - Domanice i do pani Grażyny Bednarczyk - Buków.
    Przekazane ofiary będą wykorzystane do zrealizowania wszelkich potrzeb liturgicznych w naszym kościele.

6. Zachęcam do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jak zwykle, jest do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Chorych w miesiącu grudniu odwiedzę 18.12.2017r. (poniedziałek) od godz. 9.00.

8. Spowiedź św. Adwentowa 16.12.2017r. (sobota):
    Pożarzysko - od godz. 9.15
    Domanice - od godz. 10.00
    Buków - od godz. 11.15.

9. Na 17 grudnia bardzo serdecznie zapraszam Parafian do świetlicy na Wigilijne spotkanie. Rozpoczęcie o godz. 16.00.
    Zapisy w sklepach do 12.12.2017r.

10. W środę (06.12.) do kościoła na godz. 17.00 zapraszam do Bukowa młodzież, dzieci oraz Parafian na Msze św. z racji wspomnienia Św. Mikołaja.

11. BUKÓW: W następną niedzielę po Mszy św. osoby zainteresowane spotkaniem
    z Św. Mikołajem, proszęo zostanie.

12. Kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od 15.30 do 16.30.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

ZAPOWIEDŹ

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących do zawarcia małżeństwa,
proszony jest powiadomić kancelarię parafialną.